Piotr

Hobby Piotra nie należy do typowych. Pasjonuje go komunikacja... nie ta międzyludzka, ale miejska, szynowa, kołowa, itp. O poznańskim MPK, tramwajach, autobusach wie chyba wszystko. Nie poprzestaje na Poznaniu. W swojej bogatej kolekcji ma zdjęcia rozwiązań komunikacyjnych z wielu krajów. Tą niesamowitą pasją zaraził go jego Tata.

 

Piotr laureatem Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie i Przedsiębiorczości.

Uczeń klasy III A zawsze mógł być zadowolony z osiąganych przez siebie wyników. W tym roku pokazał, że pojazdy szynowe są i będą zawsze w centrum jego zainteresowań, ale nie musi się jednak do nich ograniczać. Postanowił wziąć udział w zorganizowanym po raz pierwszy w tym roku szkolnym konkursie z wos-u. Wydarzeniami z kraju i tak się interesował (wymagała tego m. in. pani od wos- u), a douczyć się czegoś zawsze potrafił. Po przejściu etapu szkolnego, wykonał pracę badawczą, wysłał ją i przystąpił do testu na etapie rejonowym. Po ogłoszeniu wyników nauki wcale nie ubyło. Kolejny test, a dopiero po nim zadanie analityczne (takie na godzinę pracy) miało wyłonić najlepszych.

Teraz to wszystko jest wspomnieniem; miłym, bo opłaciło się. Gratulujemy!

V.K.

Galeria zdjęć
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
Imieniny
Dzisiaj jest: 22 Luty 2020 11:42    |    Imieniny świętują: Marta, Małgorzata, Piotr
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj190
mod_vvisit_counterWczoraj224
mod_vvisit_counterTen tydzień1242
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1449
mod_vvisit_counterTen miesiąc4341
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4828
mod_vvisit_counterŁącznie wizyt1066833

Online: 7
Twoje IP: 35.173.57.84
,
Dzisiaj: Lut 22, 2020
Znajdź nas na Facebooku!