Nauczyciel:

pani Magda

Podręcznik

Wędrując ku dorosłości -  Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas I-III gimnazjum Krystyna Maśnik, Wojciech Śledziński, Grażyna Węglarczyk, Jadwiga Wronicz; red. Teresa Król wyd. Rubikon

Podstawa prawna

Przedmiot wychowanie do życia w rodzinie jest obowiązkowy dla dyrektora szkoły, natomiast nie jest obowiązkowy dla uczniów.
Uczeń niepełnoletni nie bierze udziału w zajęciach, jeżeli jego rodzice (prawni opiekunowie) zgłoszą dyrektorowi szkoły w formie pisemnej rezygnację z udziału ucznia w zajęciach? (par. 4.1 rozp. z dnia 10 sierpnia 2009 r.).
albo:
Uczeń pełnoletni nie bierze udziału w zajęciach, jeżeli zgłosi dyrektorowi szkoły w formie pisemnej rezygnację ze swojego udziału w zajęciach? (par. 4.2 rozp. z dnia 10 sierpnia 2009 r.).

*****

W przypadku chęci rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach należy wypełnić poniższy formularz
i złożyć go w sekretariacie

Formularz z rezygnacji